www.cvonline.hu

Fröccsöntő folyamatmérnök (3 műszakos munkarendben)

Móri székhelyű multinacionális termelő céghez keresünk Fröccsöntő folyamatmérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

-    Gépbeállítás, gépek felügyelete,
-    Folyamatoptimalizálás,
-    Munkautasítások készítése,
-    Folyamatközi selejtek napi szintű felügyelete és ellenintézkedések.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Villamosmérnök végzettség

Tapasztalat:

-    Villamosmérnök végzettség,
-    Kommunikációképes angol nyelvtudás,
-    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
-    Fröccsöntő folyamat ismerete,
-    Battenfeld, Nissei, Engel gépek és szerszámok ismerete.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Jelentkezés: Kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kozvetites@akvamarin.hu e-mail címre Kósa Barbara részére a pozíció megjelölésével. (e-mail: kozvetites@akvamarin.hu)

Pozíció azonosító: M02ffm

xml by 3gteam

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér