www.cvonline.hu

Fröccsöntési technológus - Komárom környéke

  • A hirdetés 602 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: - A gyártással kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek, dokumentáció kezelés, adatok rögzítése. - A termeléshez szükséges eszközök, nyersanyag ellenőrzése. - A selejt arány javítása. - 8D problémamegoldás.

Végzettség:
Minimum középfokú végzettséggel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 2 éves, műanyag fröccsöntés területén szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Társalgási szintű angolnyelv-tudással bír. - Önálló. - Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik. - Vállalja a 12 órás, folyamatos munkarendet.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Stabil, fejlődő, nemzetközi hátterű családi vállalkozás.