www.cvonline.hu

Fröccsöntési folyamatmérnök

  • A hirdetés 1062 napja lejárt
Fejér megyei autóipari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk Fröccsöntési folyamatmérnököt.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

Feladatok:

  • A fröccsöntő terület szakmai támogatása,
  • A berendezések karbantartási terveinek karbantartása,
  • A berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése,
  • A gyártás műveleti és munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása,
  • A gyártó berendezések karbantartási utasításainak követése,
  • A gépkarbantartáshoz szükséges pótalkatrészek készleteinek követése és szinten tartása,
  • A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, nyilvántartása, szükség esetén javíttatása,
  • A fröccsöntő területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása,
  • A területi művezető támogatása, a gyártási terv követésének érdekében,
  • Közreműködni a területen zajló minőségügyi, műszaki, és egyéb tevékenységekben és szükség esetén a dokumentációk elkészítése,
  • Minőségileg tökéletes termékek előállításának érdekében az egyes szerszám- és gépbeállítások elvégzése,
  • Az új és régi fröccsöntő szerszámok beállítási paramétereinek felvétele és dokumentálása,
  • A területen található gyártáshoz szükséges műszaki berendezések beállítása,
  • A területi dolgozók oktatásában és tesztelésében való részvétel,
  • A terület folyamatos fejlesztése,
  • A gépek napi ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében,
  • A termelés folyamatos figyelemmel kísérése és szükség esetén beavatkozni,
  • Gépbeállító hiányában a szerszámok beállítása és a gyártás folyamatosságának biztosítása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú, szakirányú végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: M02ffm

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés