www.cvonline.hu

Frissdiplomás Teszt Mérnök Program

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 1041456
lejárt

Flex állások

/Zalaegerszeg, Sárvár/

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma Magyarországon mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex nemzetközi sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed!

Frissdiplomás Teszt Mérnök Programunkon belül bevezetünk a szakma világába. Kezdd nálunk a karriered!

Feladatok:

·         Teszt berendezések, teszt folyamatok értelmezése

·         Teszter dokumentációk elkészítése, frissitése

·         Teszterek karbantartása és dokumentálása

·         Teszter állásidők csökkentése

·         Teszter tartalék alkatrészek rendelése és költségeinek csökkentése

·         KPI mutatószámok folyamatos javítása, prezentálása a vezetők felé

·         Analizisek készítése a teszter hibákról majd részvétel gyökér okok meghatározásában, javító intézkedések kidolgozásában, bevezetésében

·         Folyamatos kapcsolattartás a vevővel

·         Folyamatos tanulás

·         Részvétel új termékek és technológiák bevezetésében, fejlesztésében

 Feladatok:

·         Villamos-, mechatronikai-, vagy gépészmérnöki végzettség

·         Releváns szakmai tapasztalat előny

·         Kommunikációképes angol nyelvtudás

·         Jó kommunikációs készség

·         Kiváló analitikus készségek

·         Csapatjátékos, de önállóan is képes dolgozni

Amit ajánlunk:

·         Érdekes, kihívást jelentő feladatok már az első naptól kezdve

·         Profi, támogató csapat

·         Fejlődési lehetőség

·         Multinacionális vállalati környezet

·         Stabil, hosszú távú munkalehetőség

            Versenyképes fizetés

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Somogy
Vas
Veszprém
Zala