www.cvonline.hu

Frissdiplomás program (műszaki terület)(MR-5514)

Régió:

Miskolc

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 526020
lejárt

fejlesztési projektek támogatása
határidők és költségek nyomon követése
együttműködés a mérnökökből álló projektcsapattal az érintett szakterületeken
lehetséges műszaki megoldások rendszer szintű előkészítése, illetve prezentálása
gyártási folyamatok támogatása
szervezési és kapcsolattartási feladatok

Elvárás:
egyetemi végzettség (MSc) mérnöki területen (mechatronika/ gépész- vagy villamosmérnök/ műszaki menedzser)
maximum 3 éves szakmai tapasztalat
folyékony angol vagy német nyelvtudás
vezetői készség és ambíció
kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készségek
fejlett szociális érzék és határozott fellépés
mobilitás és rugalmasság
szisztematikus és szervezett munkavégzés
minőség- és költségtudatosság
jó tárgyalási készség

Előny:
külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:
egyénre szabott 24 hónapos rotációs program
izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek
intenzív felkészítés a jövőbeni vezetői szerepre
folyamatos szakmai és vezetői tréningek
mentori támogatás
versenyképes fizetés és juttatási rendszer
hosszú távú karrierlehetőség

Kategória
Mérnök / Műszaki
Munkavégzés helye
Miskolc