www.cvonline.hu

Frissdiplomás kontrolling gyakornok

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység:
Budapest, Könyves Kálmán krt.

Terület:
Pénzgazdálkodás, kontrolling, számvitel

Munkaidő:
Teljes munkaidő
Határozatlan idejű
Vállalat:
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok:

  • a társasági és szervezeti egység szintű tervezési, beszámolási, előrejelzési, belső teljesítmény értékelési rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása a kontrolling rendszer működtetésében való részvétel
  • a szakterületéhez kapcsolódó bevétel- és költségadatok nyomon követése, azok nyilvántartása, kimutatások készítése, összefüggések feltárása, elemzése
  • az önköltség- és fedezetszámítás rendszerek aktualizálásában és működtetésében való részvétel
  • a még nem aktivált beruházásokkal kapcsolatban elemzések végzése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt.
2016.10.20.
Bővebb felvilágosítást ad:
Ménich Gabriella 06-1-511-3632 / 01/36-32

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest