www.cvonline.hu

Frissáru készletgazdálkodási munkatárs

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.16.
Hirdetés azonosító: 953311

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Frissáru készletgazdálkodási munkatárs
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Áruházi rendelések összesítése
- Kapcsolattartás hazai és import szállítókkal
- Napi kapcsolattartás a raktárakkal, beszerzéssel
- Riportok, kimutatások készítése
- Választék változások menedzselése
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középfokú végzettség.
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
- Képesség, egyszerre több feladat magas szintű ellátására
- Angol alapszintű nyelvtudás
- Office alkalmazások (kiemelten Excel, Access) magas szintű ismerete
- Kimutatások, elemzések készítése
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Alap )
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2015.08.01.
Előnyt jelent: - Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
- Jó stressz tűrő képesség
- Tervező-szervező készség
- Alapszintűnél jobb angol nyelvtudás