www.cvonline.hu

Frissáru-eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.10.17.
Hirdetés azonosító: 984958

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Frissáru-eladó
Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Garam u. 3.
Főbb feladatok: -Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
-A rábízott készletgazdálkodási, készletkezelési folyamatok elvégzésével biztosítja az eladótérben az optimális készletelérhetőséget.
-Felügyeli a friss áru útját, és biztosítja minőségét az átvételtől az értékesítésig.
-Elsajátítja az általa kiszolgált termékek tulajdonságait, felhasználási lehetőségeit, a pultos kiszolgálást hitelesen, szakszerűen és udvariasan végzi.
-A termékek fogyaszthatósági, illetve minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén kezdeményezi és elvégzi a leértékelés folyamatát.
-Munkája során segíti az új munkatársak beilleszkedését, gyakorlati tapasztalatait megosztja.
-Gondoskodik a rendezett, tiszta, higiénikus munkakörnyezet fenntartásáról, a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: -kereskedelmi végzettség vagy gyakorlat,
-alapfokú termék- és áruismeret,
-a HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete,
-erkölcsi bizonyítvány,
-egészségügyi alkalmasság,
-a hideg munkakörnyezet és a 3 műszakos munkarend vállalása,
-vevőközpontú szemlélet,
-lelkes és elkötelezett hozzáállás,
-készség a csapatmunkára.
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2015.11.02.
Előnyt jelent: -élelmiszer kereskedő végzettség,
-adminisztrációs tapasztalat,
-"B" kategóriás jogosítvány,
-targoncavezetői engedély.