www.cvonline.hu

Fresh Graduate & Junior Managers Program

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.12.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális élelmiszeripai gyártó partnerünk számára pályakezdőket keresünk. A 24 hónapos, moduláris felépítésű program során partnerünk egyedülálló lehetőséget biztosít a résztvevők számára, hogy a vállalat működésének minden szegmensét megismerve, a kiválasztott projektekben való sikeres teljesítés esetén hosszútávú vezetői karriert építhessenek a csapatban.

Feladatok:

A szervezet megismerése (támogató osztályok, értékesítés, supply chain)
Néhány hónap eltöltése a támogató osztályokon
7-9 hónap eltöltése a saját szakterületen
A második évtől saját projektek koordinálása
A projektek és a rotációk lezárása után angol vagy magyar nyelven való prezentálás a felsővezetők számára
A program vége utáni cél: vezetői pozícióban való elhelyezkedés

Elvárások:

Gépészmérnök / Vegyészmérnök / Élelmiszermérnök / Minőségbiztosítási mérnök végzettség (felsőfokú tanulmányok lezárása 2014. szeptember 30-ig)
Maximum 2-3 éves munkatapasztalat releváns szakmai területen
Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Rugalmasság az országon belül
Magas szintű tanulási készség és igény a folyamatos fejlődésre
Nagy fokú terhelhetőség
Proaktivitás, tudatosság
Vezetői készségek
Képesség a folyamatosan változó környezet kezelésére

Amit kínálunk:

Professzionális termelési/gyártási környezet
Projektmunka több szakterületen
Folyamatokban való aktív részvétel
Mentori támogatás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -