www.cvonline.hu

Fresh Graduate & Junior Financial Managers Program

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.28.
Hirdetés azonosító: 918842

Pozíció leírása / Job description

Szeretnéd friss diplomásként elkezdeni építeni a karriered? Hosszú távú lehetőséget keresel egy nagy nevű multinacionális cégnél és angol nyelven is folyékonyan kommunikálsz? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk egy 2 éves Junior Financial Managers programot kínál Neked!

Feladatok:

- A szervezet megismerése
- Néhány hónap eltöltése a támogató osztályokon
- 7-9 hónap eltöltése a saját szakterületen
- A második évtől saját projektek koordinálása
- A projektek és a rotációk lezárása után angol vagy magyar nyelven való prezentálás a felsővezetők számára
- A program vége utáni cél: vezetői pozícióban való elhelyezkedés

Elvárások:

- Preferált végzettség: Közgazdász/ Pénzügy/ Számvitel
- Maximum 2-3 éves munkatapasztalat releváns szakmai területen
- Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Erős csapatjátékos jellem
- Magas szintű tanulási készség és igény a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk:

- Hosszú távú, kiemelkedő szakmai perspektíva
- Versenyképes juttatások
- Mentori támogatás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a