www.cvonline.hu

French speaking Customer Coordinator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.30.
Hirdetés azonosító: 915376

Feladatok:

On behalf of our client, we are looking for French speakers (also fresh graduates) to support customers and business partners of the company.

Elvárások:

- Fluent French and intermediate English skills
- Available for a full-time job (40 hours/week)
- Good MS Office skills
- Excellent communication skills
- Team spirit

Amit kínálunk:

- Daily use of French with native speakers
- Competitive salary and benefits
- Young, growing team
- Continuous trainings (IT, languages, people management etc.)
- Modern work environment

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján