www.cvonline.hu

French speaker master data steward

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.09.
Hirdetés azonosító: 885715
lejárt

Master data steward francia nyelvtudással

Master data steward pozíciókba keresünk precíz jelentkezőket multinacionális partnerünkhöz, aki az egyik vezető beszállító az egészségügyi ipari szoftverek területén.
Megbízónk a Magyarországi csapat bővítésére keres pályakezdő és tapasztalt jelentkezőket.

A vállalat versenyképes fizetést, szakmai tréninget, előrelépési lehetőséget, összetartó csapatot és támogató ügyvezetést kínál a jelentkezők számára.

A master data steward legfontosabb feladatai:

• Az adatok aktualitásának ellenőrzése, adatvalidálás
• Az adat duplikációk tisztítása
• Adathibák eltávolítása
• Az adatbázis építésében való aktív részvétel
• Internetes keresés es szükség eseten telefonos adategyeztetés
• Adatminőség általános javítása

Legfontosabb elvárások a master data steward jelentkezővel szemben:

• Felsőfokú végzettség előny
• Folyékony angol nyelvtudás ÉS francia nyelvtudás
• Haladó számítástechnikai ismeretek (Windows, Google, and MS Office stb.)
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Precíz es önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy haladó szellemű és fejlődő csapat része lenni, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.