www.cvonline.hu

Fraud Management Reporting Specialist gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1014084

Feladatok:

  • Csalási tervek módszertanának elemzése, ellenőrzési hiányosságok azonosítása, csökkentési stratégiák ajánlása és megvalósítása.
  • Veszteségek elemzése heti/havi/ negyed éves információkon alapulva
  • Ügykezelő rendszer fenntartása és frissítése a rendelkezésre álló infók alapján
  • Szabályok betartásának a folyamatos ellenőrzése, hogy az elfogadott kockázatszint és a pozitív vevőtapasztalat fenntartható legyen
  • Az FRMA csoportvezető és az FRMA asszisztens munkájának támogatása
  • Magas kockázattal járó tranzakciókat elemez és minden csatornán keresztül keres (telefonál, weben vásárol)

Elvárások:
  • AKTÍV vagy PASSZÍV nappali hallgatói jogviszon
  • Pénzügyi szolgáltatások átlátása, megértése
  • Képesség több feladat egyidejű ellátására
  • Kockázati rendszeretek megértése
  • Jó kommunikációs és kiváló műszaki képességek ( SQL, Access, VBA, az Oracle, Microsoft Excel, Brio, BI Publisher)
  • Csatajátékos
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek;
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat . Leveled tárgya legyen Fraud-UP!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület Soroksári Út