www.cvonline.hu

Franciául beszélő koordinátor

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • Külföldről érkező francia hívások, e-mailek fogadása és megválaszolása
  • Személyes kapcsolattartás a páciensekkel
  • Adminisztráció franciául
  • Havonta egy alkalommal kiutazás Franciaországba (3 vagy 4 napra),
  • Személyes konzultáció a Budapestre érkező ügyfeleinkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Anyanyelvi szintű FRANCIA nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatszellem
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Jó megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office magabiztos ismerete)
  • Proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Kiváló fizetés
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil céges háttér
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok