www.cvonline.hu

Franciául beszélő junior számviteli munkatárs

  • A hirdetés 213 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Szállítói/vevői számlák könyvelése
  • Kifizetetlen jegyek és számlák ellenőrzése
  • Elhatárolások készítése
  • Utalások elindítása, jóváhagyások beállítása
  • Beszkennelt bank- és számlakivonatok könyvelése
  • Bevételek könyvelése
  • Készpénzforgalom könyvelése
  • Szállítók adatainak karbantartása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Havi zárásban való aktív részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy középfokú gazdasági végzettség,1-2 év szakmai tapasztalat releváns területen
  • Középfokú francia és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Monotóniatűrés
Előny:
  • Pénzügy/számvitel területen végzett tanulmányok
  • SAP ismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk:
  • Cafeteria, bónusz
  • Modern irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő