www.cvonline.hu

Francia vevői kapcsolattartó (Békéscsaba)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 836148

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Francia vevői kapcsolattartó

Feladatok:

  • Francia üzleti partnerekkel való kapcsolattartás írásban és szóban egyaránt
  • Vevői rendelések koordinálása
  • Nyersanyagok, félkész áruk, segéd- és üzemi anyagok beszerzése; a szállítási határidők felügyelete

Elvárások:

  • Tárgyalóképes FRANCIA nyelvtudás
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Előny: kereskedelmi, logisztikai vagy vámügyintézői végzettség; SAP ismeret
  • Frissdiplomások jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!