www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 822242
lejárt
Tech People FEJLÉC

Skandináv tulajdonú multinacionális Partnercégünk székesfehérvári SSC-be keresünk Vevőszolgálati előadó munkatársat francia nyelvtudással

Feladatok:

  • Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven
  • A vevői rendelések utánkövetése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, műszaki)
  • Szükséges nyelvismeret: tárgyalási szintű francia, és kommunikációs szintű angol
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office), haladó szintű MS Excel ismeret
  • Nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás
  • További idegen nyelv ismerete előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál.
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérem küldje el szakmai önéletrajzát!

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-2546
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC