www.cvonline.hu

Francia nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 975 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Francia nyelvű ügyfélszolgálati és termelési koordinátor
pozícióba

Munkavégzés helye:
Győr

Feladatok:

  • beérkező hívások és megrendelések fogadása, megválaszolása
  • raktárkészlet és szállítmányozás koordinálása és felügyelete
  • az ügyfelekkel és beszállítókkal folytatott napi kommunikáció ellátása
  • a beérkezett igényeknek megfelelő termelési tervek támogatása
  • ügyfelekkel történő írásbeli kommunikáció,
  • kapcsolattartás a partnerekkel és társvállalatokkal
  • ügyfelek megfelelő számlázásának biztosítása
  • menedzsment támogatása kimutatásokkal és riportokkal

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • folyékony angol és francia nyelvtudás,
  • egyéb európai nyelv ismerete előny (holland, német, olasz, etc.)
  • magabiztos MS Office használat,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés
Helyek Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő