www.cvonline.hu

Francia ügyfélszolgálat

  • A hirdetés 231 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Francia nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • beérkező hívások fogadása, megválaszolása
  • beérkező levelek adminisztrálása, és továbbítása a megfelelő munkatársakhoz,
  • az ügyfelek írott formában érkező észrevételeinek kezelése, kérdéseinek megválaszolása,
  • ügyfelekkel történő írásbeli kommunikáció,
  • kapcsolattartás franciaországi partnerekkel, társvállalatokkal, ill. más országok ügyfélszolgálataival.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • erős középfokú FRANCIA nyelvtudás,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • magabiztos MS Office használat,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előny:

  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő