Francia nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs hétvégi munkavégzésre
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078421
lejárt

Erős középfokon beszélsz franciául és angolul ? Szeretnéd a nyelvtudásod napi szinten gyakorolni és nem okozna gondot számodra a hétvégi munkavégzés? Szívesen segítesz másokon akár csak telefonon keresztül is?

Akkor ezt a munkát Neked találták ki!

Feladatok:

  • Telefonos segítségnyújtás felhasználói szintű informatikai problémákkal kapcsolatban
  • Napi szintű kapcsolattartás francia ügyfelekkel
  • Kisebb problémák megoldása, kezelhető hibák elhárítása
  • A probléma felvételét követő adminisztrációs teendők ellátása
  • Panaszkezelés
  • Riportok készítése

A munkavégzés szombaton és vasárnap történik, minimum 16 óra, de lehetőség van heti 20 órás munkavégzésre is.

Az első hónap egy nappali fizetett training, amely során heti 40 órában (hétfőtől-péntekig) kell elsajátítani a szükséges ismereteket.
Ebben a cég egy Senior munkatársa fog segíteni.

Elvárások:

  • Erős középszintű angol és francia nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Motivált, rugalmas, ügyfélközpontú attitűd
  • MS Office erős felhasználói szintű tudás

Ügyfélszolgálatos munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Amit nyújtunk:

Amit ügyfelünk kínál:

  • Rugalmas munkarend
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.