Francia nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs hétvégi és éjszakai munkavégzésre [ST-UFRNW02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.11.19.
Hirdetés azonosító: 667881

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű ügyfelünk megbízásából keresünk erős francia és jó angol nyelvtudással rendelkező munkatársakat éjszakai és hétvégi munkavégzésre egyaránt.

Feladatok

- Francia anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) francia nyelven
- Angol nyelvű adminisztrációs feladatok ellátása
- A munkavégzés hétfő és vasárnap között történik, 20.00 óra és 6.00 óra között, váltakozva (általában három nap munka, két nap pihenés).
- Egy hónapban egy hétvégén nappal is van munkavégzés

Elvárások

- Kiváló francia nyelvtudás
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- ECDL vizsga

Egyéb

- Kiváló, modern munkahely a belvárosban
- Multinacionális környezet
- Lehetőség a napi szintű idegen nyelv használatra
- Versenyképes fizetés (alapfizetés + pótlékok + cafeteria)
- A pozíció 3,5 hetes nappali tréninggel kezdődik (ez már hivatalos munkaviszony), amin az új munkatársak elsajátítják a szükséges ismereteket, illetve on-the-job jelleggel egy senior munkatárs mellett betanulnak.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió