www.cvonline.hu

Francia nyelvű ügyfélszolgálat (részmunkaidőben!)

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Bejövő hívások és e-mailek megválaszolása francia nyelven a meglévő és új ügyfelek körében
  • Felmerülő kérdések, problémák megoldásában való közreműködés, ügyfél elégedettség folyamatos fenntartása
  • Magasabb szintű beérkező ügyek továbbítása a megfelelő osztályoknak/személyeknek, az ügyek figyelemmel kísérése
  • Futó ügyek megfelelő dokumentációja a beérkezéstől a megoldásig bezárólag
Elvárások:
  • Felsőfokú francia nyelvtudás
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás!
  • MS Office csomag ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
Amit ajánlunk:
  • Erős, versenyképes fizetés és mellé egyéb juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos tréningek, nyelvi képzések cégen belül
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Cégen belüli rotációs lehetőség (akár külföldre is)