www.cvonline.hu

Francia nyelvű ügyfélszolgálat munkatárs

  • A hirdetés 977 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Francia nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfelek informatikai támogatása telefonon és e-mailen francia illetve angol nyelven
  • Felhasználói szintű informatikai problémák megoldása
  • Beérkező levelek adminisztrálása, hibajegyek rögzítése
  • A használt rendszerek folyamatos monitorozása, hibák felismerése
  • A hatékony együttműködés érdekében folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az érintett társosztályokkal

Elvárások:

  • Folyékony francia és angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó-készség és ügyfélorientáltság

Előny:

  • SSC/IT vagy ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Erős, versenyképes fizetés és mellé egyéb juttatások
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos tréningek
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Cégen belüli rotációs lehetőség (akár külföldre is)
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő