www.cvonline.hu

Francia nyelvű ügyfélkapcsolati koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.28.
Hirdetés azonosító: 909444

Dinamikusan növekvő nemzetközi partnerünk budapesti központjába keresünk franciául jól beszélő új kollégákat. Ha szeretnél egy összetartó csapat része lenni és egy új, modern, jól megközelíthető irodában dolgozni, jelentkezz!

Feladatok:

Ebben a pozícióban a következők lesznek a napi feladataid:
- kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, partnereivel és a francia kollégákkal
- naprakész információnyújtás, felmerülő problémák megoldása
- az ügyfelektől érkező kérdések megválaszolása szóban és írásban egyaránt
- adminisztratív feladatok
- folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, ha
- Minimum középfokú végzettség van (felsőfokú végzettség előny)
- Folyékonyan beszélsz francia és középfokon angolul
- Szereztél már némi tapasztalatot ügyfélkapcsolati, idegenforgalmi területen
- Felhasználói szintű MS Office tudással rendelkezel

Amit kínálunk:

Miért előnyös ebben a pozícióban elhelyezkedned?
- Biztos, nemzetközi hátterű cégnél építheted karriered
- Jól felszerelt, modern irodában dolgozhatsz
- Versenyképes juttatási csomagot kaphatsz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján