www.cvonline.hu

Francia nyelvű kapcsolattartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.01.
Hirdetés azonosító: 705019

Szeretnél egy olyan állást, ahol francia nyelvtudásodat kamatoztathatod? Érdekel az informatika világa?
Tehetséges fiatal pályázókat keresünk, akik készek megmérettetni magukat és nem félnek az új kihívásoktól!

Kezdd el most a karriered! Csatlakozz partnerünk csapatához, használhatod a nyelvtudásod és újabb tapasztalatokra tehetsz szert!

Feladatok:

- Kapcsolattartás francia és angol nyelven külföldi partnerekkel és belső releváns osztályokkal
- Bejövő hívások és e-mailek kezelése/feldolgozása
- Az ügyfelektől érkező IT panaszok fogadása és a problémák megoldása
- Riportok, beszámolók és dokumentáció készítése

Elvárások:

Az állás betöltéséhez szükséges:
- Folyékony francia és középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintú IT tudás
- Jó probléma-megoldó képesség, csapatjátékos attitűd
- Ügyfél orientált beállítottság és jó kommunikációs készség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk (nem gond, ha most kezded a tanulmányaidat!)
- 7*24-es vagy csúsztatott munkarend elfogadása

Miért jó a rugalmas és változatos időbeosztás?
- Mindenre van időd: elkerülöd a reggeli-délutáni csúcsot, a kígyózó sorokat, napközben tudsz ügyeket intézni, és nem utolsó sorban végre hét közben is mehetsz újra az egyetemi bulikra!
- Nem zsákbamacska: néha késő délután és/vagy éjszaka is kell dolgozni, beosztástól függően, így fontos, hogy rugalmas legyél!
- Rugalmasságod jutalma, hogy a műszakpótlékok miatt akár 20%-kal többet vihetsz haza!

Amit kínálunk:

Amit ez az állás kínál:
- Nemzetközi csapat részese lehetsz
- Multinacionális környezetben szerezhetsz tapasztalatot
- Tréning lehetőségek, szakmai továbbképzések
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a