www.cvonline.hu

Francia nyelvű kapcsolattartó [ST-USSAFR05]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.01.10.
Hirdetés azonosító: 645675

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű ügyfelünk megbízásából keresünk erős francia-, és jó angol-nyelvtudással rendelkező munkatársakat rugalmas munkavégzésre, részmunkaidőre is.

Feladatok

- Külföldi ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) francia nyelven, angolnyelvű adminisztráció.
- Rugalmas munkavégzés hétfőtől péntekig délelőtt és délután, heti 30-40 óra.

Elvárások

- Kiváló francia nyelvtudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- ECDL vizsga

Egyéb

- Kiváló, modern munkahely a belvárosban
- Multinacionális környezet
- Lehetőség a napi szintű idegennyelv használatra
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió