www.cvonline.hu

Francia nyelvű help desk munkakör - INT/7/18

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Budapesti multinacionális partnercégünk számára keresünk angol és franciául jól beszélő, ügyfélkapcsolat és vevőszolgálat terén tapasztalattal rendelkező alkalmazástámogató munkatársat.

Feladatok:

  • Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása az ügyfelek számára két idegen nyelven
  • Hatékony, professzionális segítségnyújtás a partnereknek
  • Bejövő kérések kezelése telefonon és e-mailben egyaránt
  • Az adminisztráció biztosítása az ügyfélszolgálati központ számára: archiválás, jelentések készítése

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol és francia nyelvtudás
  • MS Office és az internet magas szintű ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy releváns munkatapasztalat
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia