www.cvonline.hu

Francia nyelvű fordító / tolmács munkatárs

  • Company_icon GD Gép és Daru Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Dinamikusan fejlődő, egyedi gépgyártással foglalkozó cégünk csapatába keresünk főállású munkatársat az alábbi pozícióba teljes munkaidőben:

Feladatok:

  • egy-egy project az ajánlatoknál kezdődik, és a helyszíni átadásig tart, mely munkarészek során keletkező dokumentumok, levelezések szakszerű fordítása,
  • tolmácsolási feladatok, francia - magyar anyanyelvű üzleti partnerek között

Elvárások:

  • Felsőfokú francia nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó munkabíró képesség
  • Csapatmunka
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Gépgyártás területén szerzett fordítói/tolmácsolási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Barátságos, kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye Budapesten. Fényképes szakmai önéletrajzát a lenti email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Fordító
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Francia