www.cvonline.hu

Német nyelvű kintlévőség kezelő

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
Német nyelvtudású kintlévőség kezelő
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi nagyvállalat pénzügyi szolgáltató-központja.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Feladatok:

  • Vevők fizetőképességének, pénzügyi adatainak elemzése
  • Vevői hitelkeretek megállapítása
  • Vevőkkel napi folyószámla-egyeztetés
  • Vevői kintlévőségek telefonos behajtása
  • Pénzbefolyások napi követése, fizetések kontírozása
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal
  • Kapcsolattartás kereskedelmi szervezetekkel
  • Kimutatások, riportok készítése, további adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Pénzügyi, számviteli alapismeretek
  • Tárgyalási szintű német és társalsági angol nyelvtudás
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Egyéb információ:

    • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások
    • Multinacionális környezet
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    Munkavégzés helye Székesfehérvár
    Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
    Minimális tapasztalat 1 év
    Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
    Régió Székesfehérvár