www.cvonline.hu

Francia minőségügyi kapcsolattartó

  • A hirdetés 1048 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Francia nyelvű minőségügyi kapcsolattartó
pozícióba

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás francia és angol nyelven e-mailben
  • Elégedettség-mérés és panaszkezelés
  • Vevői minőségbiztosítási folyamatok koordinálása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és társvállalatokkal
  • Menedzsment támogatása kimutatásokkal és riportokkal

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Francia és angol nyelvtudás
  • Tapasztalat élelmiszeripari minőségbiztosításban
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló problémamegoldó és elemző készség
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek egy globális cégnél
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő