www.cvonline.hu

Francia és Angol Nyelvű Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 987 napja lejárt

Geodis Calberson Hungaria Logisztikai Kft.

a világ több mint 50 országában működő, 30.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budapesti irodánkba keresünk tehetséges és motivált kollégát

munkakörbe.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel és a beszállítókkal
  • Szállítások nyomon követése
  • Havi riportok készítése

Elvárások:

  • Francia és angol nyelvtudás tárgyalóképes használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Szállítmányozás vagy ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
  • Logisztikai szakirányú végzettség

Személyiség:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil nemzetközi logisztikai háttér
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű életrajzát a lenti e-mail címre elküldeni.

További információért, kérjük, hívja a következő telefonszámokat: (+36) 1 880 9346 mellék: 9326, vagy (+36) 1 880 9326

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol