www.cvonline.hu

Francia és angol nyelvű telefonos operátor munkatárs

  • A hirdetés 962 napja lejárt

Francia és angol nyelvű telefonos operátor munkatársat keresünk telekommunikációs partnercégünk részére, április eleji kezdéssel!

Feladatok:

•             Kimenő hívások indítása francia és angol nyelven (nem értékesítés)

•             Meglévő cégeket kell felhívni és érdeklődni, hogy egy adott program használata hogyan vált be

Elvárások:

•             felsőfokú francia és angol nyelvtudás

•             kiváló kommunikációs készség

•             Türelmes, empatikus magatartás

Egyéb:

•             teljes munkaidő

•             időszakos 3 havi munkavégzés

•             Munkavégzés helye: Bp. 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol