www.cvonline.hu

Francia, Angol nyelvű idegenvezető, hostess

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Tokaj Hegyaljai borászatba, keresünk diákokat az alábbi pozícióba

Francia és/vagy Angol nyelvű hostess, idegenvezető

Feladatok:

- a borászat (termesztés és termelés) bemutatása a vendégeknek

- borászati szaküzlet üzemeltetése: pénztárgép kezelés, raktárkészlet kezelése stb.

- borkóstoltatás

- a borkóstolás nyomán felmerülő egyéb feladatok ellátása: mosogatás, rendrakás, takarítás

Elvárások:

- megbízható francia és/vagy angol nyelvismeret (szakmai nyelv ismerete előny, de nem feltétel) - különös tekintettel a beszédre!

- kiváló kommunikációs képesség

- rendkívüli megbízhatóság, precizitás

Amit kínálunk:

- versenyképes, tervezhető jövedelem a tanulmányi évek idejére

- 100%-os utazási költség térítés

- egyéb juttatások (ebéd, jutalék)

- borászati ismeretek

- kiváló nyelvgyakorlási lehetőség

Előny:

- hasonló téren szerzett tapasztalat

- "B" kat. jogosítvány, esetleg saját személygépkocsi

Elvárt munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély: Szükséges
Szerződés: Ideiglenes
Munkaidő: Rész munkaidő
Elvárt iskolai végzettség: Általános iskola