www.cvonline.hu

Franchise koordinátor

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő egészségtudatos magyar élelmiszer hálózatunkba keresünk, a betanulási idő alatt Magyarországra majd ezt követően németországi munkavégzéssel 1 fő

Franchise Koordinátort.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A cég operatív irányítása
  • A központi stratégiák és utasítások végrehajtása
  • Az üzlethálózat és azok eredményeinek folyamatos növelése
  • A vásárlói elégedettség folyamatos növelése és fejlesztése
  • Ellenőrzi, méri és értékeli a célok megvalósítását.
  • Fejleszti és motiválja a rábízott embereket és partnereket.
  • Biztosítja az időbeni információáramlást a régiója és a vállalat központja között.
  • Biztosítja a szükséges adminisztrációs hátteret.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat (kereskedelmi, vezetői, FMCG)
  • Régiójának földrajzi, infrastrukturális ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS World, Excel, PowerPoint és Outlook)
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Rugalmasság és jó időbeosztás.
  • Terhelhetőség, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Erős people management
  • Felsőfokú Német és Magyar nyelvtudás szóban és írásban (+ Angol előny)
  • B. kat. jogosítvány. (minimum 5 éve)
  • Utazásra való hajlandóság (70%-30%)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alap + bónusz)
  • Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (notebook, mobiltelefon és céges gépjármű)
Helyek Külföld
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő