www.cvonline.hu

Fotós / Luxushajó

  • A hirdetés 868 napja lejárt

Munkaköri leírás:
Portré fotózás a luxushajón nyaraló vendégekről, a kész fotók értékesítése, továbbá mindenféle, a fotózással kapcsolatos termékek forgalmazása. Fényképezőgépet a hajótársaság  biztosítja.

Szakmai elvárás:
Folyamatos angol nyelvtudás mellett ismernie kell a jelentkezőknek a szakmai nyelvet is, illetve rendelkezniük kell alapvető beállítási, illetve fotós ismeretekkel. Végzettség  nem feltétel, de fotózásban szerzett tapasztalat kell, jó eladói véna, értékesítésben szerzett tapasztalat elengedhetetlen ebben a pozícióban.

Munkaidő:
Hét napból hét nap, heti átlag 70 óra, a szerződés 8 hónapos, utána 1,5 hónap szabadság, majd újabb 8 hónap

Fizetés:
a tréning, illetve az első 3 hónap (próbaidő) alatt fix 1000 USD/hó, majd a harmadik hónap után fix 1200 USD.
Bizonyos szakmai szint elérése után lehetőség van esküvői fotózással kiegészíteni fizetésed, ez már jutalék alapú, minden eladott csomag után 17%.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol