www.cvonline.hu

Fotográfus

  • A hirdetés 964 napja lejárt

Fotográfust keresünk óceánjáró hajóra!

A pozíció leírása:

Feladatok közé tartoznak:

  • fotók készítése a fedélzeti eseményeken, rendezvényeken
  • fotók értékesítése a vendégek körében

Az ideális jelölt közvetlen, segítőkész, képes kortól nemtől függetlenül kommunikálni a vendégekkel. Jó stressz tűrő képességgel rendelkezik, gyorsan reagál a helyzetekre, és nyitott a fejlődésre.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • +1 idegen nyelv társalgási szintű ismerete a következők közül: német, francia, spanyol, kínai, orosz, olasz, portugál, török
  • minimum kétéves, írásos referenciával igazolható szakmai tapasztalat
  • hajós tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • szállás és ellátás biztosítva
  • az utazási költséget a cég állja
  • fizetés: minimum 975 USD

Szükséges dokumentumok:

  • STCW 95
  • útlevél
  • vízum
  • orvosi alkalmassági vizsgálatok

Jelentkezni az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzzal, vagy honlapunkon a Jelentkezés menüpontban lehetséges.

Várjuk jelentkezését!

Elérhetéségeink:

Crew Agency Hungary

1118 Budapest, Villányi út 97.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Török, Spanyol, Portugál, Orosz, Olasz, Német, Kínai, Francia, Angol