www.cvonline.hu

Fotó asszisztens

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Piacvezető egészségügyi szolgáltató munkatársat keres fotó asszisztens pozícióba, napi 6 órás munkaidőre délelőtti és délutáni rendelési időkben elsősorban budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

  • Vizsgáló orvos útmutatásai alapján fotódokumentáció elkészítése az orvosi adatbank számára
  • A munkavégzéshez a cég biztosítja a korszerű digitális eszközöket
  • A cég képrögzítéssel kapcsolatos feladatainak szervezése, felügyelete
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy gyakorlat és érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pozitív, kiegyensúlyozott, segítőkész személyiség
  • Rendszerezett, felelősségteljes gondolkodás
  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő