www.cvonline.hu

Főtitkár

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 930626
lejárt

 Főtitkár

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A Szövetség főtitkári teendőinek ellátása

Feladatkör, felelősségek:    · a szervezet elnökének és az elnökségi tagok utasításainak végrehajtása

· a szervezet bővítése,

· a szerződések organizációja, ami egyes esetekben kisvállalatokkal szerződéskötés, egyes esetekben további szakmai szövetség megkeresése

· minden kereskedelem politikai tervezett rendelet, tervezett törvény megválaszolása az elnökség által kialakított utasítások alapján

· minden kereskedelem politikai kérdés megválaszolása az elnökség koordinálásával, melyet a kormány rendeletbe vagy törvénybe szeretne szabályozni

· a különböző parlamenti bizottságokkal (mezőgazdasági, kisvállalkozás fejlesztési, gazdasági stb.) kapcsolatfelvétel és állandó kapcsolattartás

· ezen parlamenti nyílt bizottsági üléseken való részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •- jogi végzettség

•- tárgyalási szintű angol nyelvtudás

•- közigazgatásban szerzett tapasztalat

•- kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Nyelvtudás:    Angol

A megbízó cég profilja:    Magyarországi kereskedelmi szövetség

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.