www.cvonline.hu

Főszakács

  • A hirdetés 1308 napja lejárt

Közétkeztetéssel foglalkozó vállalat salgótarjáni munkahelyére szakirányú végzettséggel, több éves szakmai gyakorlattal, vezetői tapasztalattal rendelkező

főszakácsot

keres azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben, folyamatos munkarendben.

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi  címre várjuk.

Helyek Nógrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna