www.cvonline.hu

Főszakács

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

Budapesti gyorsétteremlánc keresi

OLASZ  KONYHÁBAN nagy tapasztalattal rendelkező

Főszakács

kollégáját teljes foglalkoztatottsággal.

Feladatok:

  • a gyorsétterem tészta ételeinek olasz konyha szerinti elkészítése látványkonyha keretében
  • a tészta ételek állandó minőségének ellenőrzése és biztosítása
  • az étterem szakács kollégái munkájának irányítása és felügyelete

Az állás betöltésének feltétele:

  • szakirányú végzettség
  • nagy tapasztalat ’olasz konyhában’ és az eredeti olasz ízvilág elkészítésében (legalább 4-5 év)
  • naprakész tudás
  • konyhatechológia magas szintű ismerete
  • hivatástudat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttérrel rendelkező cég
  • színvonalas munkakörnyezet
  • munkalehetőség hosszú távra

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz kíséretében a megadott e-mail címünkre várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő