www.cvonline.hu

Főszakács (1 fő Kiskőrös, 1 fő Siklós)

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

A TS Gastro Kft. főzőkonyhájára min. 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező főszakácsot keres.

Feladatai:

  • napi menük elkészítése,
  • a szakácsok, konyhai kisegítők, gépjárművezetők napi munkájának koordinálása;
  • az árukészlet folyamatos ellenőrzése, nyomonkövetése,
  • a konyha tisztaságának felügyelete.

Előny:

  • közétkeztetésben való jártasság, kelt tészták sütésében szerzett gyakorlat
  • helyi ízvilág ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: 1 fő Kiskőrös, 1 fő Siklós

Fényképes szakmai önéletrajzokat pozíció megjelölésével 2014. június 05-ig az alább megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő