www.cvonline.hu

Forrasztó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója jászárokszállási partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Forrasztó

Feladatok:

  • Hűtőbútorokon kemény forrasztások elvégzése
  • Hűtőközeggel való feltöltés
  • Hűtőkör összeszerelése
  • Keményforrasztás elvégzése, folyasztószer eltávolítása
  • A rendszer hűtőközeggel való feltöltése, töltet napi kétszeri ellenőrzése.
  • Szivárgásvizsgálat elvégzése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Kézügyesség, precizitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • R.B. vizsga
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Munkába járás támogatása / Céges buszjárat az alábbi településekről:

    Adács, Atkár, Átány, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöstarján, Heves, Hevesvezekény, Jászapáti, Jászágó, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Kisköre, Kömlő, Pély, Pusztamonostor, Tarnaörs, Tarnaméra, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Zaránk, Vámosgyörk, Visznek.

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Bérezés:

Bruttó: 170.000 forint + bruttó 15.000 forint cafeteria

Munkavégzés helye Jászárokszállás
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Jászárokszállás