www.cvonline.hu
Forrasztó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.08.02.
Hirdetés azonosító: 1065321
lejárt

Hűtő- és klímaberendezések gyártásával foglalkozó partnerünk saját állományába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Forrasztó

Feladatok:

  • Gyártás támogatása;
  • Rézcsövek láng technikával történő hegesztése.

Elvárások:

  • Hegesztő végzettség;
  • Lánghegesztésben szerzett tapasztalat;
  • Keményforrasztási ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés;
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Azonnali kezdés.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy (Pest megye);
  • Munkaidő: H-P 07:00-16:00

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.