www.cvonline.hu

Forrasztó specialista

  • A hirdetés 1010 napja lejárt
Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />
Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, multinacionális elektronikai gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat a következő kulcspozícióba

FORRASZTÓ SPECIALISTA

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Nehezen forrasztható elektronikai alkatrészek forrasztása, javítása (forrasztópáka, mini hullámforrasztó)

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Hasonló területen, forrasztásban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
Elektronikai alkatrészek, csatlakozók forrasztásában és javításában szerzett tapasztalat
Középszintű végzettség
IPC7711/21 vizsga
3 műszakos munkarend vállalása

ELŐNY:

Röntgen gép használata

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

AMIT KÍNÁLUNK:

Tapasztalattól függő versenyképes csomag

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR918 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő