www.cvonline.hu

Forrasztó operátor_(TAT32)

  • A hirdetés 873 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Tevékenységi kör: Számítástechnikai termékek gyártása

Feladatok:

  • Gyártás során használt alapanyagok előkészítése
  • Termékek kézi forrasztása
  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken
  • Félkész termékek összeszerelése
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Forrasztási tapasztalat

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Pozíció betöltéséhez szükséges szakmai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz rendszer
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Ingyenes céges autóbuszjárat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő