www.cvonline.hu

Forrasztó operátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.12.26.
Hirdetés azonosító: 943581
lejárt

Flex állások

Vállalatunk, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba budapesti munkavégzéssel (XVIII. Kerület):

Feladatok:

  • Hibás termékek javítása kézi illetve gépi forrasztással
  • Sori folyamatok elvégzése munkautasítások szerint
  • BGA gép alapszintű kezelése
  • Gyártástechnológiai ismeretek folyamatos bővítése

Elvárások:

  • 1-2 éves szakirányu tapasztalat
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógépes ismeretek felhasználói szinten

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a pozíció megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió