www.cvonline.hu

Forrasztó operátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.18.
Hirdetés azonosító: 1038561
lejárt

Flex állások

A Flex Magyarországon 6 telephelyen – Budapesten, Pátyon és Gyálon, illetve Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon – végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Budapesti telephelyeünkre keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Hibás termékek javítása
  • Sori folyamatok elvégzése
  • BGA gép alapszintű kezelése
  • A használt anyagok ismerete

Elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nehéz egységek emelése
  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés
  • Céges buszjáratot több útvonalon is biztosítunk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése" href="mailto:E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Bővebb információ 06-80-205-192-es ingyenesen hívható telefonszámon.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió