www.cvonline.hu

Forrasztó Operátor XVIII.kerület

  • A hirdetés 691 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-kölcsönző és -közvetítő cég megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel az alábbi munkakörbe:

Forrasztó Operátor

Feladatok:

  • Hibás termékek javítása gépi és kézi forrasztással
  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • Kézi forrasztásban szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Megfelelő szakmai végzettség, vagy szakmunkás végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XVIII. kerület

Munkarend:

  • 3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Belső képzésekben való részvétel
  • Emelt műszakpótlékok
  • Cafetéria juttatás, választható elemekből
  • Bónusz rendszer
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „FORRASZTÓ OPERÁTOR”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 70/4550213 vagy 06 70/9840041

Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő