www.cvonline.hu

Forrasztó munkalehetőség

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

Partnerünk a Carrier CR Magyarország Kft. keres Jászárokszállásra

Forrasztó munkatársat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Hűtőbútorokon kemény forrasztások elvégzése
  • Hűtőközeggel való feltöltés
  • Hűtőkör összeszerelése a típusnak megfelelően

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Hegesztői vagy forrasztói szakképesítés
  • Tűzvédelmi vizsga
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Jelenléti bónusz + havi jutalom
  • Cafeteria + útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Szálláslehetőség
  • Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 3612-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014