www.cvonline.hu

Forrasztó-kábelkonfekcionáló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1041339

Székesfehérvári információ-, jel-, adatátviteli és mechatronikai rendszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnercégünk munkatársakat keres a következő munkakörbe:
Feladatok:

  • Elektronikai kábelek konfekcionálása, forrasztása
  • Szakmai követelményeknek megfelelő forrasztási munkálatok
  • Kijelölt anyagok megmunkálása, feldolgozása

Elvárások:
  • Forrasztásban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Két műszakos munkarend vállalása (ülőmunka)
  • Jó kézügyesség

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Korrekt bérezés és béren kívüli juttatás
  • Helyi járatos busszal megközelíthető a munkavégzés helye
  • Utazási támogatás vidéki lakhely esetén
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár - Sóstói ipari park

Előnyök:
  • Minimum 1 éves tapasztalat

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér